güzel
yeni
Hazel Bebek Temizlik Zamanı

Hazel Bebek Temizlik Zamanı

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Temizlik Zamanı oyunu. Hazel Bebek evde temizlik yapıyor. Annesi ile temizliğe yardım edecek. Hazel ile ev temizliği yapma oyna.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyun başlıyor. Oyunda resimlerle ve ok işaretleri ile bize gösterilen eşyaları bulup Hazel'e getireceğiz. Bazen de bir eşyanın ve aracın üzerine tıklamamız yeterli oluyor. Hazel başka bir yere gitmek istediğinde de onu tutup ok işareti ile gösterilen yere bırakıyoruz. Üst kısımda yazan bir süre var, bu süre dolmadan Hazel Bebeğe yardım edip onu mutlu etmeliyiz.

Bugün Hazel Bebeğin annesinin evde temizlik yapma günü. Mutfakta kirli bulaşıklar birikmiş. Diğer odalarda Hazel'in oyuncakları heryere dağılmış. Bazı eşyalar ise lekeli ve tozla kaplı. Bahçeyide bakımsız ve pis halde bırakmamak için temizlemek şart. Hazel ve annesi acilen işe koyularak evi temizleyip elden geçirmeli. İlk önce en çok temizliğin yapılacağı mutfaktan başlıyorlar. Annesi bulaşıkları yıkarken Hazel'de onları silerek pak bir şekilde görünmelerini sağlıyor ve yerlerine koyuyor. Mutfaktaki tek işleri tabakları yıkamak değil. Yere düşen yemek parçaları ve kirlenen masada temizlenmeli. Hazel ve annesi iş bölümü yaparak temizliği daha kolayca bitiriyorlar. Hazel bezli süpürge paspas ile yerleri temizlerken annesi de buz dolabına konacak yiyecekleri yerlerine koyuyor. Çalışkan ve akıllı bebek Hazel annesinin ona temizlik ile ilgili güzel bilgiler ve temizlik kurallarını öğrettiği için temiz olmaya çok dikkat ediyor. Hazel temizlik nedir ve neden önemlidir hepsini biliyor. Bunun için annesine hemen yardım ederek temizlik yapıyor.

Hazel Bebek Temizlik Zamanı oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Cleaning Time

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar