güzel
yeni
Hazel Bebek Yaz Tatilinde

Hazel Bebek Yaz Tatilinde

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Yaz Tatilinde oyunu. Yaz geldi ve şimdi okullar için tatil zamanı. Hazelin yaz eğlencesi ise bahçede havuz kenarında oynamak.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkan play ve start yazılarına bastığımızda oyunumuz başlıyor. Okula giden Hazel, yazın gelmesi ile tatile çıktı. Yaz tatili en sevdiği hobileri yapmak için güzel bir fırsat olacak. El işi ve sanatları ile uğraşmayı çok seviyor. Yine en güzel vakitleri bu şekilde geçirecek. Evdeki masasına el işi için kullandığı malzemeleri yerleştirip yeni tasarımlar yapacak. Mevsim yaz, havalar çok sıcak ve Hazel terliyor. Bu yüzden bazen dışarı çıkıp bahçede ki havuza girip serinliyor. Hazel suda oynarken çevresini de düşünmeyi ihmal etmiyor. Önce kuşlar için su koyup onlara yiyecek veriyor. Daha sonrada susuzluktan kuruyan ağaçlara su döküyor. Hazel Bebek böylece hem dinlenip hem güzel vakit geçiriyor.

Hazel Bebek oyunu bölümlerden oluşuyor. Diğer bölüme geçmek için yapılacak işleri vaktinde tamamlamalıyız. Oynamaası çok kolay bir oyun. Resimler ve ok işaretleri ile nereye tıklayacağımız gösteriliyor. Bizde gösterilen eşyayı bulup getiriyoruz. Bazende başka bir yere koymamız isteniyor ve eşyayı gösterilen yere koyuyoruz. Hepsi bu kadar.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Summer Fun

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar