güzel
yeni
Hazel Bebek Yumurta Boyama

Hazel Bebek Yumurta Boyama

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Yumurta Boyama oyunu. Hazel bugün yumurta boyuyor. Eğlenceli bir gün, çünkü yumurtaları rengarenk boyayacak ve süsleyecek.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyun başlıyor. Hazel bugün yumurta boyama etkinliği yapacak. Tavuk kümesinden topladığı yumurtaları boyayacak. Oyunda bizde Hazel Bebeğe boyama yapmasında yardımcı olacağız. Hazelin ihtiyacı olan eşyaları ona getiriyoruz. hazelin ne istediği resimlerle ve ok işaretleri ile bize gösteriliyor. Bizde bu eşyaları odadan arayıp bularak Hazel Bebeğe veriyoruz. Bazen de odadaki bir aracı çalıştırmamız veya başka yerlere koymamız istenebiliyor. Çalıştırmak istediğimiz bir eşya ise sadece üzerine tıklamamız yeterli. Başka bir yere koymamız isteniyorsa da ok işaretleri ile koyacağımız yer gösterilerek yine yardımcı olunuyor.

Hazel Bebek oyunu bölümlerden oluşacak. Her bölümde süre dolmadan istenilenleri tamamlayıp Hazel Bebeği mutlu ettiğimizde bir sonraki bölüme geçiliyor. Üst kısımda time yazısının yanında kalan süre gösteriliyor. Bunun hemen altında ise mavi renkli bir çubuk göreceksiniz. Buranın iç kısmı yeşil renkle dolduğunda Hazel mutlu oluyor ve bölümü geçiyoruz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Easter Fun

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar