güzel
yeni
İkili Dövüş

İkili Dövüş

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, dövüş: u,ı,o,j,k,l, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, dövüş: 1,2,3,4,5,6
İkili Dövüş oyunu oyna. Savaşçı kardeşler süper yetenekli muhteşem karateci dövüşçülere karşı mücadele edecek. 2 kişilik yardımlı karate oyunu.

Nasıl Oynanır;

İki kişi oynamak için two player butonuna basacağız. Açılan sayfada rakip dövüşçü seçimi yapılacak. Kutunun üzerine geldiğimizde ise zorluk kolaylık seçimi yapılıyor. Kolay olan easy seçeneği. Bu kısımdan sonra oyun başlıyor.

Dövüş arenasına gelir gelmez rakibimiz bize saldıracak. Hemen yerinizi alın. Rakiplerimiz çok iyi dövüşüyor. Süper yetenekleri var. Savaşçı kardeşler birbiriyle yardımlaşarak onları yenebilir. İkili şekilde hareket ederek dövüşçüleri zor durumda bırakacaklar. Kardeşlerin can güçleri üst kısımda yeşil çizgi ile gösterilecek. Rakiplerin gücü ise sağ kenarda gösteriliyor. Kardeşler özel güçlerini kullanmak için enerji toplamalı. Üst kısımdaki sarı renkli çizgi kırmızı ile dolduğunda özel dövüş güçleri kullanılabiliyor. Bu güçler muhteşem hareketler yapmamızı sağlayacak. İkili olarak dövüş ve rakipleri yen. 2 kişilik güzel bir dövüş oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Dragon Ball Goku Fight

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar