güzel
yeni
İşkoliğin Maceraları

İşkoliğin Maceraları

Tuşlar:

hareket: yön tuşları eya w,a,s,d, blok yerleştirme: fare, tekrar başlatma: r
İşkoliğin Maceraları Oyunu Oyna. İşkolik uykuda yerinde duramıyor. Yardım et ve yolunda ilerlet. Uykucu ile rüya macerası oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına tıklayıp tanıtımı alt kısımdaki scip yazısını tıklayıp geçerek 1. bölümü seçiyor ve oyuna başlıyoruz. İşkoliği hareket tuşlarıyla kontrol edip aynaya götüreceğiz. Önündeki boş yerleri geçebilmesi içinde faremizle blok yerleştirerek yolunu tamamlayacağız. Aynanın kapalı olduğu bölümlerde önce çevredeki nesneleri toplamak gerekli. oyunda ek bölümlerde var. Sağ üst köşedeki ev işaretine sonrada play tazısına tıklayıp bölüm seçimi sayfasından alt taraftaki bonus levels bölümünden seçim yaparak bu bölümleride puan kazandıkça oynayabiliriz. Bu bölümlerin üstüne iki kere tıklayıp açacağız.

İşkoliğin Maceraları oyununda kendi oyun bölümlerini de yapabiliyoruz. Ana sayfadaki level editör kısmından tasarlayıp enter tuşuna basarak bu bölümü oynayacağız.


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Workaholic

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar