güzel
yeni
Kırmızı Araba 5

Kırmızı Araba 5

Tuşlar:

fare
Kırmızı Araba 5 oyunu oyna. Kırmızı arabanın macerası Dünyanın Sonu bölümü. Tosbağa taksi Wheely çim biçme makinası peşinde yine firarda.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına tıkladığımızda oyun başlayacaktır. Önce ok işaretleri ile nereye tıklayacağımız gösterilecek. Daha sonra da kırmızı tosbağa arabanın üzerine tıklayıp ilerleteceğiz. Kırmızı arabayı bayrağa getirdiğimizde bölüm geçiliyor. Yoluna çıkan engellerden çeşitli araçları kullanarak geçeceğiz. Düğmelere tıklayacak ve kolları çevirerek araçları çalıştıracağız. Kırmızı araba 5 oyunu çözümü için sayfamızdaki çözüm videosu kısmından nasıl geçildiğini izleyebilirsiniz.

Kırmızı araba Whelly'nin bu macerası yine çok eğlenceli. Pembe taksi ile evlenen arabamız bahçede çim biçerken makina ağrızalanıyor. Kırmızı arabamız hemen yeni bir makine almak için yollara düşüyor. Kırmızı araba firarda. Yalnız hesaba katmadığı bir şey olacak. Bugün dünyanın sonu. Dünyaya doğru yaklaşan göktaşı durdurulamıyor. Eğer çarparsa dünya yok olacak. Herkes panik içinde. Bu kargaşada kırmızı arabamız çim biçme makinasının peşinde! Kırmızı arabanın maceraları devam edecek...

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Wheely 5: Armageddon

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar