güzel
yeni
Kırmızı Top 6

Kırmızı Top 6

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, yeniden başlatma: r
Kırmızı Top 6 Oyunu Oyna. Kırmızı Top esir arkadaşlarını kurtarmak için maceralı ve zorlu yolculuğa çıkıyor. Renkli topu yuvarla ve ilerle. Ücretsiz oyun.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazısını seçiyoruz. Açılan sayfadan 1. bölümü tıkladığımızda hikaye kısmından sonra oyun açılacaktır. Kırmızı Top 4. macerasının bu 3. bölümünde siyah küpler kırmızı topları tutsak alıp onları kendileri gibi canavar küpe dönüştürüp köleleştiriyorlar. Tüm kırmızı topları küpe dönüştürene kadar durmayacaklar. Kırmızı kahraman topumuz kötü küpleri durdurup arkadaşlarını onlardan kurtarmak istiyor. Kırmızı topun macerası tehlikelerle dolu. Geçmesi gereken engeller ve tuzaklar beceri gerektiriyor. Arkadaşlarını kurtarması için küplerin krallarını yok etmeli. Oyunda 3 can hakkımız var ama can hakkımız bittiğinde bayrak noktalarından tekrar başlıyoruz. Siyah küplerin üstlerine zıplayıp atladığımızda patlıyorlar. Yıldızları alarak ta puan toplanıyor. Zıplayıp geçtiğimiz uçurumlar, makina tuzakları ve saldırgan küplerle güzel bir oyun sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Red Ball 4: Vol. 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar