güzel
yeni
Maceracı Fareler

Maceracı Fareler

Tuşlar:

pembe fare: hareket: yön tuşları, ateş: alt yön tuşu, sarı fare: hareket: w,a,s,d, ateş: s
Ormanda yürüyüşe çıkan sevimli maceraci fareler eve dönmek için tehlikeli yollardan geçiyorlar. Eve dönüş yolunda onlara yardım edelim.

Nasıl Oynanır;

Oyunu tek kişilik oynamak için 1p play, iki kişi oynamak için 2p play butonuna basıyoruz. Oyun haritası açılacak. Farelerimizin bulunduğu yıldıza basarak oyunu başlatıyoruz. Fareleri eve götüreceğiz. Fakat kapıları kapalı. Kapının açılması için ormanda bulunan 3 adet yeşil baloncuğu toplamamız gerekli. Ormanda maceracı farelerimizi salyangoz, kurbağa gibi onlar için tehlikeli olabilecek hayvanlar bekliyor. Bunlarla karşılaştığımızda üzerlerinden atlayıp geçelim. Farelerin kullanacakları bombalar da var. Ormanda buldukları bombaları alt hareket tuşu ile fırlatıyorlar. Her farenin kendi can hakkı bulunuyor. Üst mısımda farelerin resimlerinin yanında yeşil kalp şeklinde kalan can haklarını görebilirsiniz. Farelerden biri tüm can haklarını kaybettiğinde diğer fare yoluna devam edebiliyor. Oyunda baloncukları toplamak ve eve ulaşmak için birlikte hareket edip yardımlaşarak bölümleri geçiyoruz.

Oyun Dedem iyi eğlenceler diler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Happy Mouse

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar