güzel
yeni
Minik Kurtarıcı

Minik Kurtarıcı

Tuşlar:

fare
Minik Kurtarıcı oyunu oyna. Süper kahraman olarak minikleri bul. Yeşil savaşçı ile esir alınan minikleri kurtarma görevi için bir yolculuğa çıkacağız.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına bastığımızda oyun başlıyor. Oynanışı oldukça kolay. Yeşil ve sevimli bir kahramanı yönettiğimiz oyunda bizi durdurmaya çalışan askerleri etkisiz hale getiriyoruz. Bunun için çıkan çemberlerin üzerine tıklamamız yeterli. Bazen bir, bazende iki tane çember çıkacak. Bir tane çember çıktığında olabildiğince çabuk çembere tıklayacağız, iki çember çıktığında ise doğru olanı seçmemiz isteniyor. Biri düşmanı etkisiz hale getirirken, yanlış çembere tıkladığımızda görev başarısız olacak. Yinede sorun yok, çünkü hemen aynı yerden devam ediyoruz. Yeşil savaşçı çok matrak, sanırım birazda zeki. Süper kahraman rakiplerini geçmek için etkileyici, farklı fikirler buluyor. Kaçırılan minikleri kurtarmak için elinden geleni yapan kahramanımız çok cesur. Minik Kurtarıcı maceralı, komik ve güzel bir oyun. Cesurca ilerle ve kaçırılan minikleri bul.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Be Fighter

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar