güzel
yeni
Notalı Piyano Çal

Notalı Piyano Çal

Tuşlar:

harfler, sayılar, simgeler, fare
Notalı Piyano Çal oyunu oyna. Besta yap, notaları kaydet, dinle ve başka oyuncularla paylaş. Piyano öğrenme ve gerçek nota ile 3D piyano çalma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Oyunun menüsünü tanıtalım; düşen notalara göre çalmak için quick start butonuna basıyoruz. Load game butonu kaydedilen müziklerin yer aldığı sayfa. Free practice ünlü bestecilerden seçmeleri dinleyebileceğimiz hemde kendi bestemizi oluşturdumuz bölüm. Bu sayfada seçtiğimiz besteyi dinlemek için open song, kendi müziğimizi yapmak için ise free playing butonuna basıyoruz. Ana sayfadaki bir diğer buton ise share & management bölümü. Burada yaptığımız müziği diğer oyuncularla paylaşıyoruz. Hemen sağ tarafta mavi bir çubuk göreceksiniz; faremizi buraya getirelim. Açılan liste diğer oyuncuların yapmış oldukları besteler. Tıklayıp dinleyebiliriz. Oyunun üst tarafında ise besteyi ileri geri sarabileceğimiz, durdurup devam ettirebileceğimiz radyo çalar ayarları bulunuyor. Hem fare ile hemde klavye ile piyano çal. Güzel bir piyano oyunu. Do re mi... Tüm notaların yer aldığı gerçek piyano oyununda özgürce kendi müziğimizi yapabiliriz. Usta bestekarların eserlerini dinle ve notaları öğren. Program indirmeden 3D piyano çalma oyunu oyna ve en güzel şarkı, müzikleri yap.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Piano Talents 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar