güzel
yeni
Piyano Çal

Piyano Çal

Tuşlar:

klavye(q,a,z ve p,l,m arasındaki harfler), fare
Piyano Çal Oyunu Oyna. Klavye ile harfli gerçek müzik çal. Notalarla kendi müziğini ortaya çıkar ve piyano kullanmayı kolayca öğren.

Nasıl Oynanır;

Notaların arasında güzel vakitler geçirebilir ve bir piyanist havasıyla kendi müziğini ortaya koyabilirsin. Oldukça eğlenceli ve çalması da bir o kadar kolay oyunumuzda piyano öğrenmeye başla. Arkadaşların veya ailene piyano çalarak güzel vakitler geçir. Piyano oyununda tek yapmamız gereken klavyedeki tuşlara basmak ve birazda nota biliyorsak gerisi gelecektir. Tabi nota bilmesekte olur, bastığımız tuşlardan çıkan sesler bizi istediğimiz müziği yapmamıza yönlendirecektir. Zaten piyano veya hangi enstrüman olursa olsun önemli olan aklımızdan geçen müzik ve sesi ortaya çıkarabilmektir. Yaptığınız müziği siz beğendiyseniz tamam olmuş demektir. En güzel müzikleri yapabileceğin piyano oyununda herşey hayal gücünü göstermene kalmış. Unutmayın mutluluk mutlu olmak istemekle başlar; güzel müzik yapmakta öyledir.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Play a Piano

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar