güzel
yeni
Online Tank Savaşları

Online Tank Savaşları

Tuşlar:

sürme: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare, özellik tuşları: 1,2,3,4,5,6, yazışma: enter ve z, diğer saldırı tuşları ayarlardan Controls menüsünün altındaki Ability Overrides kısmından yapılacak(Haste: hız, Shield: kalkan, Air Strafe: hava saldırısı: Vacuum: Vakum, Rapid Fire: Seri ateş, Mines: mayın).
Online Tank Savaşları oyunu oyna. Tankwars.io sitesinin tanklı Agar.io savaş oyunu. Savaş alanı içerisinde tankları vur, tankını geliştir ve büyüt.

Nasıl Oynanır;

Oyuncu ismi yazan yerde tankımıza ad koyalım. Bunun hemen sağında oynanış çeşitleri var. Herkes tek, takımlı, kralllık savaşı ve bayrak kapmaca gibi. Şu an için herkesin tek olduğu krallık savaşı oynanabilir durumda. Alttaki "Play" butonundan oyuna giriyoruz. Tankwarsio sitesinin Tank Wars oyunu Agar.io oyunlarının bir benzeri. Biraz daha geliştirilmiş. Tanklarla takımlar halinde veya tek başımıza savaşıyoruz. Rakip tankları patlatıp geriye kalanları alarak tankımızı büyütüp geliştireceğiz. Uçak bombardımanı yapma, mayın bırakma gibi özellikleri ile oldukça keyifli bir oyun. İndirmeden, web tabanlı olarak online tanklı savaşlara katıl.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Tankwars.io

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar