güzel
yeni
Online Ülke Yönetme

Online Ülke Yönetme

Tuşlar:

fare
Online ülke Yönetme oyunu oyna. Kale içinde şehir kur. Devlet yönet. Ordu ile savaş ve fethet. Krallık yönetimi yapma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Online olarak diğer oyunculara karşı oynanan bir oyun. Öncelikle üye oluyoruz ki kaldığımız yerden başlayabilelim. Açılış ekranında oyuncu adı, eposta ve şifre istenecek. Bunları rastgele doldurabiliriz. Başlangıçta nasıl oynandığı kısaca gösterilecek. Krallık yöneteceğiz. İşe kale içinde şehrimizi kurarak başlıyoruz. İhtiyacımız olacak binaları yapalım. Taş madeni ve oduncu kulübesi çok gerekli. Bunlar bize hammadde kaynağı sağlıyor. Sol üst köşede depolarımızdaki hammadde stoklarını gösteriyor. Bina yapma ve asker üretme butonları alt kısımda. Sol alt köşede görev listesi yer alıyor. Bunları yaptıkça krallık güçlenecek. Kalemizin etrafındaki topraklar yağmacı ordular ile çevrili. Askeri gücünü topla ve savaş yeteneğini geliştir. Ordu yağmacıları yenecek kadar büyüdüğünde kaleden dışarı çık. ASkerleri yönet ve yağmacıları yenerek topraklarını fethet. Kale surları içindeki şehir gitgide büyüyor. Yeni binalar yapmak için kale surlarını genişleteceğiz. Diğer devlet ve birliklerle ortak hareket etmek önem taşıyor. İttifakalr bizi güçlü saldırılardan koruyacak. Ülkeyi yönetmek için iyi bir strateji ve taktik ile güç kazanmalıyız. Geride kahramanlık efsanleri bırak ve bir imparatorluk ortaya çıkar. Ülke kurma ve şehir yönetimi oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Legends of Honor

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar