güzel
yeni
Hırsız Bob 4
Hırsız Bob 4
Eş Bulma
Eş Bulma
Canavarı Uyandır 3
Canavarı Uyandır 3
Odadan Çıkış
Odadan Çıkış
3 Panda 2: Gece
3 Panda 2: Gece
Blok Çıkarma
Blok Çıkarma
2 Kişilik Satranç
2 Kişilik Satranç
Harflerden Kelime Türetme
Harflerden Kelime Türetme
3 Panda
3 Panda
Küpleri Toplama
Küpleri Toplama
Uçan Amigo 4
Uçan Amigo 4
Gomo ve Köpeği
Gomo ve Köpeği
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%

Reklam

Reklam
Oyun Videosu

Altın Avcıları

Tuşlar:

fırlatma: fare, hareket: a,d

Açıklama;

Altın Avcıları oyunu oyna. Altın avcısı madenciler macera peşinde. Dağ madenlerinde elmasları topla ve altınları teraziye ulaştır.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde yeni bir oyun için new carear butonundan devam edelim. Oyun aşamalarının bulunduğu sayfa açılacak. İlk önce sol taraftaki dağ madeni bölümlerini oynayacağız. Resmin üzerine tıklayalım. Bölüm listesinden 1. sıradakini seçip açılan kutudaki yeşil ok işaretine bastığımızda oyuna başlıyoruz.

Altın madencileri topladıkları madenleri teraziye götürmek için birbirleri arasında fırlatarak ilerletecek. Oyunumuz tek kişilik, fakat madenciler arasında işbirliği ile altını teraziye ulaştıracağız. Faremizi madenciden uzaklaştırdıkça daha hızlı fırlatıyoruz. Madenciye altını fırlatmak beceri istiyor. Hareket etme özelliğimiz de var. Altını tutan madenciyi sola sağa doğru hareket ettirebiliyoruz. Bu şekilde altını fırlatacağımız diğer madenciye göre uygun bir yere geleceğiz. En sondaki adama altını ulaştırdığımızda yürüyerek terazinin yanına geliyoruz ve bölüm geçiliyor.

Çeşitli yerlere elmaslar konulmuş. Bunları da altın fırlatıp toplayabiliriz. Puanlama ise 3 yıldız üzerinden yapılıyor. Bölüm başlarken ne kadar sürede bitirirsek ona göre alınacak yıldız puanlar gösterilecek, yalnız bölüm geçmek süresiz. Oyunun ilerleyen bölümlerinde maceraya kapalı taş duvarlar, rakip madenciler ve dinamit gibi özellikler eklenerek daha zor ve güzel hale geliyor. Zeka bulmacalı bölümler de oynuyoruz. Dinamit ve altın arasındaki geçişi sağ üst köşedeki simgeye tıklayıp yapıyoruz. Dinamit ile yolu açıp altını diğer madenciye göndereceğiz.

Altın Avcıları oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;


Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!