güzel
yeni
Baby Shark
Baby Shark
Online Yastık Savaşı
Online Yastık Savaşı
Online At Yarışı
Online At Yarışı
Miamide Aşk
Miamide Aşk
3D Havaalanı Çatışma
3D Havaalanı Çatışma
Zirve Yarışçısı
Zirve Yarışçısı
Bataklık Saldırısı
Bataklık Saldırısı
Online Güreş
Online Güreş

0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Renk Kapanı

Tuşlar:

sol-sağ ok tuşları

Açıklama;

Renk Kapanı oyunu oyna. Oyunda çizgiler çizerek rakiplerimizi hapsetmeye ve çizgilere çarpmalarını sağlamaya çalışacağız. Online labirent tuzağı oyunu.

Nasıl Oynanır;

Online oyuncularla oynanan renk kapanı oyunu çizgi savaşları diyebileceğimiz kıyasıya mucadelelerin olduğu güzel bir oyun. Oyun açıldığında play tuşuna basıyoruz ve karşımıza oyun odaları listesi geliyor, new kısmından kendi odamızıda kurabiliriz. Bir odaya tıkladıktan sonra bekleme bölümü açılacak, açılmazsa oyun devam ediyor veya oda şifrelidir. Oda açılmazsa diğer odaları deneyin veya bir iki dakika sonra tekrar tıklayın. Bekleme bölümü açıldığında sağ taraftaki you are ready yazısına tıklayıp hazır olduğumuzu söylüyoruz, diğer oyuncularda bu kısma tıkladığında oyun başlayacak. Oyun alanında en sona kalan çizgi o maçı kazanıyor, ne kadar çok çarpmadan devam edersek o kadar puan alıyoruz. Karşımıza çıkan özellik balonlarını alarakta rakiplerimizi zor durumda bırakabiliyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Curve Fever
Yorumlar
Fehmi
2018-06-04 11:23:55
daha açılmadı ama müthiş bir oyun olduğu kesin