güzel
yeni
Renkli Virüs

Renkli Virüs

Tuşlar:

fare
Renkli Virüs Oyunu Oyna. Virüslü renk salgını renkli kutuları ele geçirerek ilerliyor. Rengini seç ve virüsleri çoğalt.

Nasıl Oynanır;

Sırasıyla play ve start game yazısından ilerliyoruz. 1. bölümü seçerek faremizle tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Sol tarafta renk seçenekleri var. Virüslü kutunun etrafındaki renklerden birini sol taraftaki renk listesinden tıklayıp virüsün çevresine yayılmasını sağlıyoruz. Tüm renkleri istila ettiğimizde bölüm geçilecek. Renk seçme sayımız sınırlı. Üst kısımdaki turns yazısıyla gösterilen sayı kadar renk seçilebiliyor. En kısa yoldan ve en hızlı şekilde yayılacak şekilde renkli virüsümüzü çoğaltmaya çalışacağız.

Oyunun bazı bölümlerinde de bilgisayara karşı virüs savaşı yapıyoruz. Sırasıyla karşılıklı olarak birer hamle yapılıyor ve tüm kutular renkle dolduğunda bölüm tamamlanıyor. Bu mucadelede kim daha çok kutuyu ele geçirirse o kazanıyor. Renkli virüs salgını oyununda bölümler ilerledikçe zorluk derecesi de artıyor. Strateji ve zekanın da öne çıktığı güzel bir oyun sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Go Virus

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar