güzel
yeni
Renkli Yıldızlar

Renkli Yıldızlar

Tuşlar:

fırlatma: fare, tekrar başlatma: r
Renkli Yıldızlar oyunu oyna. Avcı topu fırlat ve yıldız topla. Renkleri değiştir ve toplarla yıldızlar aynı renk olduğunda topu yıldıza gönder.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına tıklayalım. Listeden 1. bölümü seçtiğimizde oyun başlayacak. Dairenin içinden topu fırlatıp yıldızları toplayacağız. Fakat yıldızı almak için topunda aynı renkte olması gerekli. Önce topun rengini değiştirecek yere fırlatalım. İstediğimiz renge dönüştürdükten sonra fırlatıp yıldızları alalım. Tabi bu kolay oyun ilk birkaç bölüm için geçerli. Bölümler ilerledikçe başka özelliklerde ekleniyor. Zeka ve becerinin bir arada olduğu bulmacalı bir çözüm oyunu karşımızda. Topu belli bir sıra ve zamanlamayla fırlatacağız. Engelleri kaldıran düğme özelliğindeki noktalar, sınırlı sayıda renk değiştirme çemberleri gibi özellikleri en akılcı şekilde kullanmalıyız. Bazı bölümlerde birden fazla çözüm yolu üretebilirsiniz. bölümü geçmek için yıldızı almamız yeterli. Topu fırlat ve renkli yıldızları topla.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Color Instinct

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar