güzel
yeni
Renkli Taşlar

Renkli Taşlar

Tuşlar:

patlatma: fare, labirentte hareket: yön tuşları, bölüm geçme hilesi: ,w,a,s,d
Renkli Taşlar oyunu oyna. 4 Element dünyasında taşları birleştirme ve kırma oyunu. Aynı renk taşlarla zincir oluştur. Labirent patlatma ve su ilerletme oyna.

Nasıl Oynanır;

Yüklemenin tamamlanmasını bekliyoruz. Uçan peri kızı bize oyunun nasıl oynanacağını gösterecek. Tıklayıp geçiyoruz. "Start" butonuna basarak oyuna başlıyoruz. Oyunda amaç pembe suyu kuyuya ulaştırmak. Labirentten suyun geçmesi için yolundaki kutuları patlatmalıyız. Aynı renk taşlardan zincir oluşturarak patlatıyoruz. Zincir olmaları için aynı rengin yanındakini seçebiliyoruz. Çaprazdakiler seçilmiyor. En az 3 tanesi zincir olunca patlıyor. Taşların altlarındaki kare bloklar patlatıldığında su buradan geçerek ilerleyecek. 4 Element dünyasında dört farklı renkli taş var. İlerleyen bölümlerde taşları kırma güçleri elde edeceğiz. Yoldaki engelleri kaldırmak için alt kısımdan bunları alıp kullanacağız. Tabi önce yeteri kadar taş patlatıp güç biriktirmeliyiz. Güzel bir taşları birleştirme oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

4 Elements 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar