güzel
yeni
Bilye Kapanı

Bilye Kapanı

Tuşlar:

yön tuşları veya w,a,s,d
Bilye Kapanı oyunu oyna. Oda içerisinde yuvarlanan bilyeleri duvar örerek hapsettiğimiz 3D beceri oyunu. Labirent tuzakları ile bilye kapanı oluşturun ve hepsini yakalayın.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına basalım. Açılan bölüm listesinden ilk seçeneği tıklayacağız. Oyunun nasıl oynandığını gösteren tanıtım sayfası açıldı. Start game butonundan oyuna başlayabiliriz. Siyah avcı topumuzla odanın kenarlarında hareket ediyoruz. Odanın içine girdiğimizde duvar örerek ilerleyecek ve odanın tekrar kenarına geldiğimizde duvarımız hazır olacak. Duvarı örerken çizdiğimiz çizgiye bilye çarparsa yakalanmış oluruz. Hızlıca tekrar kenara gelmeliyiz. Bilyeyi küçük bir alana kıstırıp odanın büyük kısmını ele geçirdiğimizde bölümü kazanıyoruz. Sağ alt köşede ne kadarlık kısmı ele geçireceğimiz yüzde(%) olarak yazacak.Bilye kapanı Oyununda farklı özellikler var. Her bölüm bir yenisiyle karşılaşacağız desek daha doğru olur! Bilye sayısı ve labirent oda her bölüm değişiyor. Labirent içerisinde tuzaklar bulunuyor. Ayrıca peşimize düşen kırmızı dikenlerde tehlikeli. Havadan düşen can ve özellik kutularıda bize farklı güçler kazandırıyor. Hızlı giitme, bilyeleri yavaşlatma, can hakkı kazanma gibi. Bölümdeki can hakkımız sol üst köşedeki sayı. Güzel bir labirent oyunu. Odayı ele geçirin ve bilyeyi kapana kıstırın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Xonix 3D 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar