güzel
yeni
Bilye Vurma

Bilye Vurma

Tuşlar:

fare
Bilye Vurma oyunu oyna. Demir top atıcı ile bilye vurma oyunu. Turuncu bilyeleri hedef alın ve vurun. Beceri ve birazda şans gerektiren bir nişan alma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play game butonuna basalım. Listeden 1. bölümü seçtiğimize oyun başlıyor. Faremizle turuncu bilyeleri hedef alıp fare sol tuşu ile atış yapıyoruz. Faremizi top fırlatıcısından ne kadar çok uzaklaştırırsak o kadar hızlı atış yapılıyor. Hızlı giden top daha çok hedefe çarpacaktır. Hedef alırken kesikli çizgi ile gösterilen fırlatacağımız topun gideceği yol. Atışlarımızı buna göre yaparsak bilyeleri vurmak biraz olsun kolaylaşacak. Atış hakkımız sınırlı; sağ üst taraftaki balls left yazısı ile gösterilen sayı kadar. Oyunda birde 3 yıldız zorluk seviyesinde geçme var; sağ üst köşedeki sayıda bunun için ne kadar atış hakkımız kaldığını gösteriyor. Tüm turuncu hedefleri vurduğumuzda bölüm geçiliyor. Giderek zorlaşan bir oyun. Bizim tavsiyemiz bir kaç bölüm eğlencelik oynanması. Top atıcısıyla hedef alın ve tüm bilyeleri patlatın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Nerdy Balls

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar