güzel
yeni
Şeker Yapbozu
Şeker Yapbozu
Londra Yapbozları
Londra Yapbozları
Denge Kulesi
Denge Kulesi
Blok Çıkarma 2
Blok Çıkarma 2
Uzay Gemisi Geliştirme 2
Uzay Gemisi Geliştirme 2
Tren Yolu Yapma
Tren Yolu Yapma
Bakış Açısı 3
Bakış Açısı 3
Bakış Açısı
Bakış Açısı
Lamba Yakma
Lamba Yakma
Parçalara Ayırma
Parçalara Ayırma
Canlı Yapboz 2
Canlı Yapboz 2
Canlı Yapboz
Canlı Yapboz
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%

Reklam

Oyun Videosu

Tom ve Jerry Köprü Yapma

Tuşlar:

fare

Açıklama;

Tom ve Jerry Köprü Yapma oyunu. Çizgi film karakterlerinden fare Jerry ile köprü kur. Kibrit çöplerinden sağlam bir yapı oluştur ve karşıya geç.

Nasıl Oynanır;

Çizgi film karakterlerinden fare Jerry ile kibrit çöplerinden köprü kur ve karşıya geç. Bize kibrit çöpü, iplik, ataç gibi malzemeler verilecek. Bunları tutturacak noktalara sabitleyerek jerry'nin peynirlere ulaşabilmesi için dayanıklı bir peynir yolu yapacağız. Tom ve Jerry köprü inşaatı oyununda kullanacağımız araçları yerleştirirken belli bir uzaklığa kadar yerleştirebiliyoruz, sınırı aştığımızda malzememiz kırmızı renge dönüşüyor ve köprüye ekleyemiyoruz. Köprüyü kurarken köprü inşaatında yanlış yere parça yerleştirdiğimizde geri almak için sağ üst köşedeki çarpı işaretinden silgiyi alıp çıkaracağımnız parçanın üstüne tıklıyoruz. Köprü Yapma oyununda kibritleri zeminde diğerlerinide zemini desteklemekte kullanıyoruz. Köprümüzü sağlam yapabilmek için parçaları simetrik ve geometrik şekillerde yerleştirmeye çalışmak köprü yapımını kolaylaştıracaktır. Köprümüzü tamamladığımızda denemek için sol üstteki mavi kutucuğu tıklıyoruz, köprümüz sağlam görünüyorsa yine aynı yerden çıkan fare resmini tıklayıp Jerry'i peynirleri toplaması için gönderiyoruz. Tom ve Jerry Köprü Yapma oyununun tam çözümüne alt kısımdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Tom and Jerry in Rig-A Bridge
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!