güzel
yeni
Timsah Köprü Yapma

Timsah Köprü Yapma

Tuşlar:

fare
Timsah Köprü Yapma Oyunu Oyna. Sevimli timsaha köprü kur. Ördekleri topla ve köprüyü geç. Köprü kurma inşaatı yapboz oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play ve ok işaretinden oyunu başlatıyoruz. Timsahı karşıya geçirmek için yapmamız gereken köprü inşa etme. Bunu yaparkende puan toplamak için timsahın ördekleri toplayacağı şekilde köprü inşaa et. Ördekleri toplamadan da timsahı karşıya geçirerek bölümleri tamamlamak mümkün. Köprü için gerekli inşaat malzemelerimiz sağ üst köşede bulunuyor. Köprü kurma için eldeki malzemeler; düz blok, çelik bağlantı, küp taş ve halat. Kullanabileceğimiz malzeme sayısıda yine sağ üst kısımdaki malzeme menüsünde yazıyor. Bunları kullanarak köprümüzü en sağlam şekilde yapmalıyız. Kullanacağımız malzemeyi seçtikten sonra beyaz renkteki köprü bağlantı noktasına tıklayıp yerleştireceğimiz parçanın bir ucunu buraya bağlıyoruz. Daha sonra istediğimiz yere doğru uzatıp faremizle tıklayıp sabitliyoruz. Halatı istediğimiz yere kadar uzatabilirken, blok ve çelik halatı en fazla bir kare boyunda kullanabiliyoruz. Köprünün taşıma kapasitesi çok az ve bu nedenle en dengeli ve destekli şekilde parçaları birbirine bağlamak gerek. Köprüyü en iyi şekilde yaptığımızı düşündüğümüzde test etmek için sol alt köşedeki go yazısına tıklıyoruz. Eğer köprümüz dayanıklı görünüyorsa tik işaretinden timsahı köprüden geçirebiliriz, köprüde değişiklik yapmak içinde çember şeklindeki ok işaretini tıklayıp tasarımımızı yeniden gözden geçirebiliriz. Köprüde değiştirmek istediğimiz yerleri malzeme menüsündeki 2. sıradaki silgiyi alarak yapıyoruz, hepsini yeniden silip yapmak içinde 1. sıradaki çöp kutusunu tıklıyoruz. Köprü yapma oyunu içinde 25 bölüm ve 9 tanede bonus bölüm blulunuyor. Bu güzel köprü yapma oyununda kolay bölümler kadar biraz zor bölümlerde var. Yinede zeka, beceri ve mühendislik kaabiliyetlerimizi biraz zorladığımızda tüm bölümleri geçebileceğinizi göreceksiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Where's My Duck?

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar