güzel
yeni
Gizemli Orman
Gizemli Orman
Küçük Prens
Küçük Prens
Gizli Ajan
Gizli Ajan
Çocuk ve Dev
Çocuk ve Dev
Salyangoz Bob 7
Salyangoz Bob 7
Garsonlar Harika Diyarda
Garsonlar Harika Diyarda
Kış Macerası
Kış Macerası
Jöle Adam
Jöle Adam
Kötü Adam 4
Kötü Adam 4
Garsonlar Harika Diyarda 2
Garsonlar Harika Diyarda 2
İlk Kahraman
İlk Kahraman
Kabuslar Evi
Kabuslar Evi
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%

Reklam

Oyun Videosu

Yeşil Cüce

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, özellik kutusu: boşluk tuşu, özelliği kullanma: enter, dönüşme: 1,2, eşya alma: aşağı hareket tuşu

Açıklama;

Yeşil Cüce oyunu oyna. Gökyüzüne yükselmek için sihirli ormanda geçen maceralı bir yolculuk. Akıllı maceracı ile anahtarları toplayıp kapıları açarak ilerliyoruz.

Nasıl Oynanır;

Play butunundan oyunu başlatıyoruz. Açılan konuşma baloncuklarını boşluk tuşuyla geçeceğiz. Yeşil cücemiz gkyüzüne çıkmak istiyor. Bunun için gerekli uzay aracına ulaşmak için maceralı bir yolculuğa çıkıyor. Yeşil cüce kapalı kapıları açmak için saklanmış anahtarları bulmalı. Sonrasında kapıya gelip boşluk tuşuna basarak çantamızı açıyoruz. Yön tuşları ile anahtarın üzerine gelip enter tuşuna bastığımızda kapı açılıyor. Ormanda ilerlerken baloncukları ve kalpleri toplayıp can kazanacağız. Bazı yerlerde diğer arkadaşlarımızı ve dönüşme güçlerini kullandığımız farklı oyun bölümleri var. Diğer arkadaşımızı yönetmek ve Yeşil Cüceye geri dönmek için gerekli tuşlar 1 ve 2 sayıları. Ormandaki bu sihirli macerada güzel vakit geçirmenizi dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

High Sky
Yorumlar
asenat
2018-06-09 10:34:52
oyun süper