güzel
yeni
Saklı Eşyalar

Saklı Eşyalar

Tuşlar:

fare
Saklı Eşyalar oyunu oyna. Evdeki odalarda kaybolmuş eşyalarımız var. Herbiri bir başka yerde gizli. Bu saklı eşyaların nerede olduklarını arayıp bulalım.

Nasıl Oynanır;

Ana sayfa gelene kadar yüklemenin tamamlanmasını bekliyoruz. Sonra açılan sayfadan play butonuna tıklayacağız. Bilgilendirme kutusundaki continue yazısına bastığımızda oyun başlıyor. Kayıp eşyalarımız evin heryerine dağılmış. Odaları dolaşıp teker teker saklı eşyaları arayıp buluyoruz. Saklı eşyaların resimleri sol tarafta bize gösteriliyor. Bizde resimde eşyayı bulup üzerine tıklıyoruz. Oyunda tıklama sınırı yok, fakat çok fazla hatalı ve boş yere tıklarsak oyun bir kaç saniye için tıklamayı engelleyecektir. Bazı eşyalar zor yerlere gizlenmiş. Bulamazsanız sorun etmeyin! Hemen oyundan yardım alabilirsiniz. Bunun için sağ üst köşedeki hint yazılı çemberin turuncu renkle dolmasını bekleyin ve ardından buraya tıklayın. Yardım çalışacak ve gizli eşyalardan birinin yeri parlak ışıldama şeklinde bize belirtilecek. Saklı eşya bulma oyunumuz bölümlerden oluşuyor. Eşyaların hepsini bulunca yeni bölüme geçiyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Crimes of the Past

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar