güzel
yeni
Süper Bombacı Böcekler

Süper Bombacı Böcekler

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, bomba fırlatma ve bırakma; c,v, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, bomba fırlatma ve bırakma: ,(virgül),,(nokta)
Süper Bombacı Böcekler oyunu oyna. İki kişilik olarak oynayabileceğimiz ateş ve su benzeri fakat birbiri ile de mücadele eden bir labirent parkur oyunu.

Nasıl Oynanır;

Süper Bombacı Böcekler elmasları toplayıp güç kazanıyor ve bomba bırakarak rakibini yok ediyor. Karşımıza başka rakipler ve engellerde çıkacak. Elmasları toplarken düğmeleri açarak yolumuzda ilerlemeyi sağlayacak çeşitli özelliklerde bulunuyor. Oyun açıldığında play yazısına basınca açılan sayfanın üst kısmında normal hard ve insane zorluk seçenekleri ve alt alanda da play multiplayer battle seçeneği var. Üst kısımdan zorluk seçeneğini tıkladığımızda oyuncu seçimi sayfası çıkacak, 1 ve 2 tuşlarıyla oyuncuları açıyoruz, üst alanda tuşlar gösterilecek, oyuncuyu iptal etmek içinse tuş kısmındaki çarpı işaretine tıklamalıyız. Daha sonra alt kısımdan play yazısına basıp oyunu başlatabiliriz. Oyuna bölüm seçimi ve çeşitli oynanış ayarlarının bulunduğu sayfadan girmek içinse zorluk seviyesi seçimi yerine altındaki play multiplayer battle kısmına tıklıyoruz. Açılan sayfada oyuncu seçimine ek olarak oynadıkça açılan oynanış seçenekleri var, bu sayfadan tekrar playe bastığımızda da bölüm seçimi yaparak oyuna başlıyoruz. Süper Bomba Böcekler oyununu farklı tuşlarla oynamak için oyunu oynarken sağ üst köşedeki çark işaretine tıklayıp açılan sayfadan configure seçilir. Burada üst kısımdan tek kişilik tuşlar(one player), 1. oyuncunun tuşları(p1 multiplayer), 2. oyuncunun tuşları(p2 multiplayer) seçeneklerinden değiştireceğimizi işaretleyip alttaki redefine yazısını tıklıyoruz. Sırasıyla kullanacağımız yeni tuşları yazıyoruz, eski tuşlara geri dönmek için presets kısmına tıklamamız yeterli.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Super Bomb Bugs

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar