güzel
yeni
Tadya Bebek Güne Merhaba

Tadya Bebek Güne Merhaba

Tuşlar:

fare
Tadya Bebek Güne Merhaba oyunu oyna. Sabah oldu ve sevimli kız Tadya için uyanma zamanı. Tadya yüzünü yıkayıp dişlerini fırçalayacak.

Nasıl Oynanır;

Yüklemem tamamlandıktan sonra devam yazısının üzerine basıyoruz. Burada sol üst köşede dil seçimi yapılabiliyor. Tadya oyunu Türkçe. Bu sayfayı fare ile tıklayıp geçiyoruz. Yapacaklarımız hakkında açıklama yazısı çıkacak. Bunun altındaki başla yazısına bastığımızda oyuna başlıyoruz.

Sabah saatin çalması ile uyanan Tadya Bebeğe yapacakları işlerde yardım edeceğiz. Şimdi Tadya için uyanma vakti. Tadya, Güne merhaba! Tadya'nın yapacakları görevlerde bizim ne yapacağımız bulut içerisindeki resimlerle gösteriliyor. Nereye tıklayacağımız bazende ok işaretleri ile belirtilecek. Tadya hangi eşyayı isterse onun üzerine tıklıyoruz. Bazende eşyayı tutup başka yere taşımamız istenebiliyor. O zamanda fare sol tuşuna basılı tutarak eşyayı taşıyoruz.

Tadya yatağından kalktığında önce akvaryum balıklarını besliyor ve saksıdaki çiçekleri suluyor. Akıllı bebeğimiz yatağını düzeltmeyide ihmal etmiyor. Sonraki işi ise pencereleri biraz açıp odayı havalandırmak. Tadya bebeğin yaptığı işlerde hızlı olmamız da gerekli. Çünkü eşyayı getirmede çok yavaş davranırda Tadya'yı bekletirsek üzülür ve ağlar. Bu yüzden çok zaman kaybetmeden görevleri yapıp bebeği mutlu etmeliyiz. Tadya'nın ne kadar mutlu olduğu sol üst köşedeki kalp işaretinin yanında belirtliyor. Buradaki mutluluk yazısının üstü kırmızı renkle dolduğunda Tadya Bebek sevinecektir. Bunun hemen yanında ise bir geri sayım saati var. Burada yazan süre dolmadan yapılacak işleri tamamladığımızda bir sonraki bölüme geçiyoruz.

Tadya'nın sabah ilk yaptığı işlerden biride yüzünü yıkamak ve diş fırçalamak oluyor. Tadya Bebek dişlerini fırçaladıktan sonra temizlenmek için banyo yapıyor. Saçlarını yıkayan akıllı bebeğimiz daha sonrada odasında temizlik yapıyor. Oyuncakları ile biraz oynadıktan sonra dağınık odasını topluyor. Tadya sabah yapacakları işleri bitirdikten sonra en güzel elbiselerini giyiyor. Bizde ona kıyafet seçiminde yardımcı oluyoruz. Yeni ve güzel bir bebek oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Tadya Güne Merhaba

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar