güzel
yeni
Turuncu Pantolon

Turuncu Pantolon

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, zıplama: s, durdurma: boşluk tuşu
Turuncu Pantolon oyunu oyna. Turuncu pantolonlu çöp adam 1. dünya bölümleri. Koşan adam ile macera dolu yerlerde koşu ve zıplama oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play world 1 now yazılı butona basıyoruz. Açılan giriş sayfasında turuncu pantolonu üzerinde world 1 yazılı kapıya getiriyoruz ve yukarı yün tuşuna basarak kapıdan geçmesini sağlıyoruz. Buradan bir başka odaya geçtiğimizde birkaç tane kapı göreceksiniz. options yazılı kapıdan girilen odada çöp adamımızın pantolon renklerini değiştirebiliyoruz. Tabi odada butonlara basmak için çöp adamı zıplatmalıyız. Oyuna başlamak için start game yazılı kapıdan geçelim ve çöp adamımız 1. dünya adlı bölümdeki maceraları başlasın. Oyunu tam ekran oynamak isterseniz sayfamızdaki tam ekran butonuna basmanız yeterli.
Turuncu Pantolon bu ilk macerasında örümcekler ve çeşitli düşmanlarla dolu bir dünyaya yolculuk ediyor. Amacımız süratle koşup, hemen çıkış kapısını bularak buradan uzaklaşmak. Yol üstünde iplik yumaklarını toplayıp puan da alabiliyoruz. Topladığımız puanlar sol üst köşede gösterilecek. Aynı zamanda bu kısımda kalan can hakkımızın sayısı kırmızı şeklin yanında yazacak. Can hakkımızdaki güç durumu ise grafik içerisindeki gri renk dolgusu ile belirtilmiş. Gücümüzü tekrar kazanmak için yeşil renkli baloncukları topluyoruz. Koşan çöp adam için engelleri geçmek pekde zor olmuyor. Zıplatma yayları ile kolayca yükseklere tırmanarak dağ engellerini geçiyoruz. Zıp zıp koşucumuz oldukça hızlı. Turuncu pantolunlu çöp adam ile yeni maceralar sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Fancy Pants Adventures World 1

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar