güzel
yeni
Uçak Uçurma

Uçak Uçurma

Tuşlar:

hızlanma: fare ile sağ taraftaki gaz kolunu yukarı çekme ve w,s, ön kanatlar: sol sağ yön tuşları, arka kanatlar: yukarı aşağı yön tuşları, arka kuyruk: z,x, tekerler: g, bakış açısı: 1,2,3,4,5,6,7,8,9, durdurma: esc
Uçak Uçurma oyunu oyna. Gerçek yolcu uçağı kullanma ve sürme, online 3D similasyon oyunu. Uçağı yerden kaldırma ve havaalanına indirme eğitimi.

Nasıl Oynanır;

Oyun yüklendikten sonra gelen ana sayfadan çeşitli ayarlar ve seçimler yapabiliyoruz. Üst tarafta havaalanı listesi yer alıyor. Alt kısımda ise uçak çeşitleri var. Özel jet uçak, büyük yolcu uçağı, savaş uçağı ve kargo uçağı ve eski pervaneli uçaklar arasından seçim yapacağız. Sağ tarafta 3 tane buton göreceksiniz. Serbest uçuş için free flight butonunu kullanıyoruz. Hava durumu, zaman ve mesafe ayarları time and weather menüsünden yapılıyor. Mesela yağmurlu ve fırtınalı bir havada gece uçuşu yapabiliriz. Sol üst kısımdaki full screen yazan buton ise oyunu tam ekran hale getiriyor. Uçak sürme eğitimi için play butonuna basıyoruz.

Pilot olarak ilk görevimiz havaalanından uçağı havaya kaldırma olacak. Kalkış için yeterli hıza ulaşmalı ve kanatları kullanıp uçağı yerden havalandırmalıyız. Uçuşa geçtiğimizde havadaki yön ve kilometre belirten kutuları takip ederek yolumuzu buluyoruz. Bu bizi iniş yapacağımız havaalanına götürecek. Similasyon oyunumuz gerçekçi ve bir o kadar da zor bir oyun. Uçağı kullanma beceri ve uzun süreler alıştırma istiyor. Uçağı kusursuz şekilde inişe hazırlamalıyız. Havaalanı tam karşımızda olmalı. Göstergeler ile durumumuzu kontrol edip düz şekilde piste yaklaşıyoruz. Tekerleri indirme ve hızı yavaşlatmayı unutmayın. Oyun gerçek bir simülasyon. Piste iniş yapamazsak eğitim görevi başarısız olur. Online 3D uçak uçurma simülasyonu oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

FlyWings 2016 Flight Simulator Online

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar