güzel
yeni
Yıldırım Uçak

Yıldırım Uçak

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, ateş:z, bombalama:x, bomba değiştirme: a,q, durdurma-başlatma: esc, boşluk tuşu veya enter
Yıldırım Uçak oyunu oyna. Jet pilotu olarak yıldırım uçak ile istilacıların hava kuvvetlerine karşı savaş. Uzaydaki yıldız sistemlerinde yaratık ordusunun birliklerini yok edin.

Nasıl Oynanır;

Oyun yüklendikten sonra herhangi bir tuşa basıyoruz. Açılan sayfada ortadaki çembere tıklayacağız. Kolay(easy), normal(orta) ve Zor(hard) oynama seçeneklerinden birini tıkladığımızda oyun başlıyor. Kısa bir hareket ve uçak ateş tuşlarını tanıtım kısmı oynuyoruz. Yıldız pilotumuzla dünyayı kurtarmak için istilacı orduyla savaşta işimiz hiç kolay değil. Savaşı kazanmak için yaratık ordularını patlatıp yolun sonunda da dev gemileri yenmeliyiz. Her bölümde farklı dünyalar ve farklı yaratıklar var. Savaş jetimiz vurulduğunda tekrar oluşuyor. Kalan can hakkımız sol alt köşede gösterilecek. Oyuna kolay bölümü seçmemiz halinde 50 can hakkıyla başlıyoruz. Çok gibi gelebilir ama oyun giderek zorlaşacak. Bomba özellikleri ve yıldırım silahı için patlamalardan geriye kalan kabarcıkları toplayacağız. Oyunda yıldırımlar ve bombalar çok etkili. Bombaları atın ve savaş alanındaki düşman yaratıkların hepsini patlatın. Hareketli ve bol patlamalı bir savaş oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Thunderax 9K

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar