güzel
yeni
Yangın Var

Yangın Var

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, su püskürtme: fare, su fıskiyesi bırakma: boşluk tuşu
Yangın Var Oyunu Oyna. Eyvah, Yangın alarmı! Kahraman itfaiyeci olarak evde çıkan yangına yetiş. 3D itfaiye ile büyük yangın söndürme oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play ve new game yazılarına tıklıyoruz. Kolay bölüm için start normal, zor bölümler için start meltdown kısmını tıklayıp oyuna başlıyoruz. Yangın alarmı çaldı. Şehirde yangın var, hemen olay yerine git. Evde yangın çıktı ve insanlar mahsur kaldı. Senin gelip onları kurtarmanı bekliyorlar. İtfaiye kurtarma ekibi olarak yangına mudahale et ve büyük bir felaket olmadan söndür. Yangın yeri giderek genişliyor ve evi sarıyor. Yangın söndürmede uzman itfaiyeci adam olarak ateşin üstüne su fışkırt ve alavlerin ilerlemesini durdur. İlk yardım olarak ateşe yakın olan insanları hemen kurtar. Küçük itfaiyeci ile yangınları söndürürken sarı puanları da toplayıp bunu bölüm aralarında güç artırmak için kullanacağız. Yangını söndürmek için çabuk olmalıyız, itfaiyeci ile gerekli yerlere su fışkırtıp yangını kontrol altına almamız gerekiyor. Ateşe çok yaklaşmamalıyız, hızlı itfaiyeci robot sınırlı sayıda can hakkına sahip. Yukarı kısımda itfaiyeci resimleriyle kalan hakkımız gösteriliyor. Bu kısmın sol yanında da kalan su miktarı var. Suyumuz azaldığında h2o(suyun simgesi) yazılı yerden suyumuzu dolduruyoruz. Süper itfaiyeci aynı zamanda yangında mahsur kalan insanlara da yardım edip onları kurtarıyor. Tüm yanıgını söndürüp insanları kurtardıktan sonra cesur itfaiyeci görevi tamamlıyor. Güzel bir 3D yangın söndürme itfaiyesi oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

İnferno Meltdown

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar