güzel
yeni
Yapışan Top

Yapışan Top

Tuşlar:

fare
Yapışan Top oyunu oyna. Örümcek kollu canavar yuvasının kilitli kapısını açamıyor. Kırmızı yapışkan sakız ile anahtarı al ve yuvasına ulaştır.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkacak olan ok işaretlerine basarak devam edeceğiz. Daha sonra aşama listesi gelecek. İlk sıradakine girelim. Bölüm listesinden 1. leveli seçerek oyuna başlıyoruz. Yapışan top evine girebilmek için anahtarın peşine düşüyor. Sevimli sakız canavarımızın özelliği örümcek kollu olması. Bu yapışkan kollarla duvarlara tutunarak onu hareket ettireceğiz. Faremizle ne tarafa tıklarsak o yöne doğru bir kol uzanacak. Kolu bırakmak için faremizin sol tuşuna basarak üzerinden keser gibi geçiyoruz. Anahtarı aldıktan sonra kapı açılıyor. Bizde uygun kolları bırakarak evine ulaşmasını sağlamalıyız. Kutu içerisinde de 3 tane yıldız var. Kolları uzatarak bunlarıda toplamalıyız. Bu yıldızlar bize diğer aşamaların kapısını açacak. 12 yıldız topladığımızda 2. aşama, 42 yıldız ile de 3. aşama oynanabilir olacaktır. Kırmızı yapışkan sakız ile anahtarı al ve onu evine ulaştır.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Jelly Lam

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar