güzel
yeni
Zıplayan Top 4

Zıplayan Top 4

Tuşlar:

yön tuşları veya w,a,s,d
Zıplayan Top 4 oyunu oyna. Yeni bölüm karlı ve buzlu bir kış mevsiminde geçiyor. Kayıp zıp zıp yavruları arayan anne kırmızı top ile minikleri topla ve kurtar.

Nasıl Oynanır;

Önce oyunu Türkçe oynamak için sol alt köşedeki listeden Tr simgeli Türk Bayrağını seçelim. Sonra ok işaretini tıklayıp devam ediyoruz. Bölüm listesi açılıyor. Gördüğünüz gibi oyunda 35 aşama var. Bu demektirki uzun bir Kırmızı Top oyunu macerası bizi bekliyor. İlk sıradaki bölümü seçip oyunu başlatıyoruz. Bölümleri geçmek için buz küpü içlerinde kapsedilmiş yavruları kurtarmalıyız. Sol üst köşede toplam kaç tane yavru kurtarmamız gerektiği ve kaç tanesini kurtardığımız yazacak. Buranın sağ tarafında ise topladığımız puanlar ve kalan can hakkımız gösteriliyor. Zıplayan Kırmızı Top 4 kış mevsiminde geçiyor. Oyuna birçok yeni özellik eklenmiş. Geçtiğimiz yolda bize yardımcı olan ve bizi durdrumaya çalışan oyun karakterleri var. Bazıları engeli geçmek için zıplamamıza yardımcı oluyorlar. Kar canavarlarından ise uzak duruyoruz. Kartopu fırlatarak kırmızı topu patlatmaya çalışıp durdurmak isteyeceklerdir. Yavru Frizzle'leri kurtarmak için buz küpünün üzerinde zıplayıp küpü parçalayacağız. Tüm yavruları kurtardıktan sonra çıkış kapısına gidiyoruz. Aman dikkatli olun, her yer tuzak ve tehlikelerle dolu. Buz dikenleri ve sarkıtlara dokunmasanız iyi edersiniz! Zorlu ve çeşitli parkurlarıyla güzel bir beceri oyunu. Zıplayan Kırmızı Top ile yeni maceraya katılın ve yavruları kurtarın.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Frizzle Fraz 4

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar