güzel
yeni
Yunus Gösterisi 3

Yunus Gösterisi 3

Tuşlar:

yön tuşları veya w,a,s,d
Yunus Gösterisi 3. oyunu. Sevimli yunus balığı ile suda şov yapın. Havuzda en güzel gösteri hareketleri ile show yaparak bizi izleyen seyirciden alkış alın.

Nasıl Oynanır;

Oyun Türkçe. Sol alt köşedeki bayrak resminin üzerine gelin ve açılan menüden Türk Bayrağını seçin.Oyunu başlat butonuna basalım. Gündüz ve gece gösterisi seçenekleri var. Önce gündüz gösterisi yapıyoruz. Resmin üzerine tıklayalım ve açılan sayfaları devam et butonlarından geçelim. Şimdi yunus gösterisi başladı. Ok işaretleri ile havuzdaki yunusa nereye gideceği gösteriliyor. Bizde yunus ile istenilen yerlere zıplıyoruz. toplara vurma, çemberden geçme gibi gösteriler yapılıyor. Oyunun üst tarafında seyirci memnuniyeti ve gösteri için kalan süre yazıyor. Gösteri sonrası havuza atılan balıkları da alarak yunusumuzu besleyip karnını doyuruyoruz. Gösteri için farklı yunuslarda var. Bölüm arasında kıyafetler menüsünden toapladığımız puanlarla yeni yunuslar, kaplumbağa, deniz kızı, balina, deniz atı, penguen gibi su canlılarından seçim yapabiliyoruz. Güzel bir yunus gösterisi oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

My Dolphin Show 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar