güzel
yeni
Zıplayan Ateş

Zıplayan Ateş

Tuşlar:

fare veya boşluk tuşu
Zıplayan Ateş oyunu. Zıp zıp ateş prensese ulaşmaya çalışıyor. Dönen çarklardan ilerleyip tuzaklardan geçtiğimiz ateş ile zıplama oyunu.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretine tıklıyoruz. Açılan sayfanın altında 4 adet nokta göreceksiniz. Buradan oyunun cep telefonu için olan bölümlerinden de birkaç tanesine oynayabiliyoruz. Tüm bölümlerin olduğu seçenek ise ilk sıradaki yeşil kutuda. Şimdi yeşil kutuyu tıkladığımızda ise bölüm listesi açılacak. Listenin sağ tarafındaki kırmızı bölümler toplanan ateş puanları ile oynanabilir hale geliyor. İlk sıradaki bölümü seçelim. Ok işaretlerinden resimli tanıtımları geçtiğimizde oyunumuz başlıyor. Zıp zıp ateş çemberler arasında ve tahtalar üzerinde hareket ediyor. Yere düşürmeden aralarında zıplayıp yere düşürmeden ilerleyeceğiz. Hedefimiz prensesin yanına gitmek. Çemberler arasında çeşitli tuzaklarda var. Kolay ve zor bölümleriyle güzel bir beceri ve parkur geçme oyunu. Zıplayan Ateş ile ilerlerken küçük ateş parçalarını da toplayacağız. Bölüm geçişlerinde yapımcının reklamları çıkabilir. Kısa reklamdan sonra oyun tekrar devam ediyor. Zıpla ve prensese ulaş.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pyro Jump

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar