güzel
yeni
Ara Bul

Ara Bul

Tuşlar:

fare
Ara Bul oyunu oyna. Kayıp eşyaları ara ve bul oyunu. Resimlerdeki saklanmış gizli nesne ve farkları arayıp bulun. En yeni ve zor arama bulma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Resimli bölüm listesi açılıyor. Toplam 12 bölüm bulunuyor. Listeden ilk bölümü seçiyoruz. Çıkan bilgilendirme kutusundaki continue yazısına tıkladığımızda oyun başlıyor. Bulmamız istenen eşyalar alt kısımda gösterilecek. Bizde bunları resimlerde arayıp bulacağız. Aramak ve bulmak zor olursa yardım da alabiliriz. Sol alt köşedeki çember mavi renk ile dolduğunda buraya tıklayalım. Oyun bize kayıp eşyalardan birinin yerini gösterecek. Yalnız bu yardımı her bölümde 3 defa kullanabiliyoruz. Bunun için yardımı en sona kalan zor nesneleri bulmada kullanalım. Böylece bölümleri daha kolay geçeriz. Arama bulma oyunumuzun bölüm aralarında hazine sandıkları, çarklar ve patlatma oyunları var. Bu kısımda sandığa tıklayalım, çark için spin butonuna ve patlatma oyununda skip butonuna basıp geçelim. Yeni bölümlerde bizi farklı özellikler bekliyor olacak. Bulmamız istenen cisimlerin resimleri önceden gösterilip hafızamızda tutarak aramamız istenecek. Böylece zeka ve hafızamızı geliştirmek için daha iyi alıştırma yapmış olacağız. Fark bulma bölümlerinde ise iki resmi karşılaştırıp sol taraftaki resim üzerinde olmayan eşyaların yerlerini işaretliyoruz. Bir diğer arabul oyun şekli ise süreli özellik. Burada da her cisim için 10 saniye zaman tanınıyor. Süre dolmadan nesneleri arayıp buluyoruz. Başka bir süreli bölümde ise 20 saniye içinde tüm yaprakları toplamaca oynuyoruz. Güzel bir ara ve bul oyunu.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pandora's Treasure

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar