güzel
yeni
Ejderha Karate

Ejderha Karate

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: w,a,s,d, dövüş: ı,o,k,l, 2. oyuncu: hareket: yön tuşları, dövüş: 4,5,1,2, dövüşçü seçimi: hareket tuşları ve boşluk tuşu, maçı başlatma: ,boşluk tuşu,c,ı,o
Ejderha Karate Oyunu Oyna. Ejderha dövüşçüleri ile karate musabakası yapıyoruz. Dövüşçü kardeşler karşı karşıya. 2 kişilik 3D dövüş oyunu.

Nasıl Oynanır;

Start game yazısına tıklıyoruz. Tuş seçimi yapıp play game ve no yazısına tıklıyoruz. Çeşitli oynanış seçeneklerinin bulunduğu menü açılıyor. 2 Player Mode kısmı iki kişilik olarak oynayabileceğimiz bölüm, ejderha dövüşçülerimizi seçip karşılıklı karate musabakası yapabiliriz. Training oyunun tuşlarının nasıl kullanıldığını öğreten bir bölüm, buradan çeşitli tuş kombinasyonlarıyla dövüş hareketlerinin nasıl yapıldığını öğrenebiliriz. Arcade bölümü dövüşçülerle maçları kazandıkça sırasıyla musabaka yaptığımız bir bölüm, bu kısmı tıkladığımızda kolaydan zora doğru zorluk seviyesinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Endurance dayanıklılık ve ayakta kalma bölümü. Quick Fıght rastgele bir oyuncuyla tek bir musabaka yaptığımız bölüm, bu kısma tıkladığımızda yine farklı seçenekler çıkıyor. Quick Fight tek maç, Quick 1v2 1 kişiye karşı 2 kişi karşımıza çıkıyor, Quick 2 player iki kişi karşılıklı oynayabildiğimiz bir bölüm, dövüşçüler rastgele seçiliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Dragon Fist 3D

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar