güzel
yeni
Maymunu Mutlu Et Ejderha

Maymunu Mutlu Et Ejderha

Tuşlar:

fare
Maymunu Mutlu Et Ejderha oyunu. Maymunu Sevindir 28. oyun. Bulmacaları çözerek saklanmış mavi ejderhaya ulaş ve minik maymuncukları sevindir.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Alt tarafta üzgün maymun ailesinden mutlu etmek istediğimiz bir maymunu seçiyoruz. Maymun ailesine biri daha katıldı. Oda yaşlı nine maymun, en sağdaki. Seçimimizi yaptıktan sonra go yazılı butondan devam edelim. Şimdide mutsuz maymuna bir şapka takıp yine aynı go yazılı butona basacağız. Oyunun ana sayfasında bölüm listesi yer alıyor. Toplam 17 bölüm var. Listeden ilk 16 bölümden istediğimizi seçip oynayabiliyoruz. Üzerinde kilit işareti bulunan kapalı bölüm ise diğer bölümler tamamlandığında oynanabiliyor. İstediğimiz bölümü seçip oyuna başlıyoruz.

Maymunu Mutlu Etme oyununun 28. macerasında ejderha aramaya çıkıyoruz. Seçtiğimiz mutsuz maymun ve iki küçük maymuncuğu sevindirmek için ejderhanın bulunduğu kuleye gitmeliyiz. Kule, oyunun son bölümünde yer alıyor. Maymunları mutlu etmek için birbirinden zorlu bulmacalı bölümleri geçmeye çalışacağız. Her bölümde bizi farklı bir zeka bulmacası bekliyor olacak. Simgelerle saklanmış şifreler, bulmamız gereken gizli eşyalar ve odalar, yapbozlar, saklanmış minik maymunlar ve çevredeki araçları kullanarak çözdüğümüz bulmacalar! Ejderhayı bulmak için tüm bu zorlukları aşmalıyız. Odalarda işimize yarayacak eşya ararken faremizle üzerine geldiğimizde el işareti çıkıyorsa bu demektirki orada kullanacağımız bir nesne var. Bir araç bulduğumuzda onu daha sonra başka bir yerde kullanıyoruz. Üst kısımdan kullanmak istediğimiz aracı alıp istediğimiz yere bırakacağız. Odalar arası geçiş yapmak için de ok işaretlerine tıklıyoruz. Bazı yerlerde şifre yazma tuşları yer alıyor. Buraları açmak için şifreyi bulup doğru şifreyi bu butonlara yazıyoruz. Şifreler genelde duvarlarda bulunan simgelerden elde ediliyor. Simgedeki bazı benzerliklerden ve ipuçlarından yola çıkarak şifreyi buluyoruz. Maymunu Mutlu et Ejderha oyununda takıldığınız bölüm olursa sayfamızdaki tam çözümü videosundan nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz. Bulmacaları çözerek kuleye gidiyoruz ve maymunları mutlu etmek için ejderhayı çağırıyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Monkey Go Happy Dragon

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar