güzel
yeni
Gizli Obje Bulma

Gizli Obje Bulma

Tuşlar:

fare
Gizli Obje Bulma oyunu oyna. Uzayda bilinmeyen bir gezegene yolculuk ediyoruz. Burada kaybolan nesneleri resimde arayıp bulacağız.

Nasıl Oynanır;

Start butonuna basalım. Oyuncu ismi yazılan kutu açılacak. Skip butonundan kapatıp geçebiliriz. Bilgilendirmeleri çarpı ve ok işaretlerinden kapatalım. Aşama listesi gelecek. Oyunda 3 aşama ve birde zuma oyunu yer alıyor. World 1 yazılı ilk seçenekten devam ediyoruz. Her aşamada 4 bölüm ve birde bonus oyun yer alıyor. Level 1 yazılı birinci bölümü tıklıyoruz. Açılan bilgilendirmeleri çarpı işareti ve ok yazılarından kapattığımızda oyun başlıyor.

Uzayda Shillon adlı bir gezegene giden maceracımızın eşyalarını toplamasına yardım edeceğiz. Her bölümde 10 tane obje gizli olacak. Bunların ne olduğu alt kısımda resimli şekilde bize gösterilecek. Bizde aynısını arayıp bulacağız. Oyunda yardım alabiliyoruz. Sol alt köşede 3 adet yardım seçeneği bulunuyor. İlk sıradakini tıkladığımızda gizli nesnelerden birinin yeri bize gösterilecek. İkincisi ise yıldırım ışığı. Buna tıkladığımızda kısa bir anlığına saklı tüm cisimlerin yeri görünüyor. Üçüncü ise istediğimiz bir eşyanın yerini öğrenmek için kullanılıyor. Önce bu butona ardından bulunmasını istediğimiz eşya resmine tıklayıp nerede olduğunu öğrenebiliriz. Bu yardımları sınırlı sayıda kullanabiliriz. Eğer hakkımız biterse kazanılan puanlarla yeni haklar alınabilir. Alt kısımlarındaki artı işareti ile hak alabiliriz.

Arama bulma oyunumuzda çeşitli özellikte bölümler yer alıyor. Bazen eşyanın sadece şekli gösteriliyor, bazen de aynısından birden çok saklı oluyor. Kimi zaman parça parça eşyayı bulurken kimi zaman da karanlıkta el feneri ile ışık tutup nesne arayacağız. Bölüm aralarında ise yapboz ve çiftini bulma gibi oyunlar oynanıyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Journey to Planet Shillon

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar