güzel
yeni
Obje Bulma

Obje Bulma

Tuşlar:

fare
Obje Bulma oyunu oyna. Resimlerde saklanmış olan objeleri arayıp buluyoruz. Süresiz ve bölümlü bir yeni nesne bulmaca oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Oyuncu adı kısmını skip butonundan geçelim. Açıklamaları çarpı ve ok yazılı kısımlardan atlıyoruz. Aşama listesi gelecek. Oyunda 3 aşama ve birde zuma oyunu mevcut. World 1 yazılı 1. aşamayı seçelim. Açılan bölüm sayfasından 1. leveli seçiyoruz. Açıklamaları çarpı ve ok yazılarıdan kapatarak oyuna başlayacağız.

Resimde gizli olan objeleri bulacağız. Her resimde 10 tane nesne saklı. Bunlar alt kısımda bize gösterilecek. Bizde aynısını resimde arayıp bulacağız. Bölümler süresiz. İStediğimiz kadar arayıp tıklama yapabiliriz. Bulamadığımızda yardımcı olmak için bazı araçlar konulmuş. Sol alt köşede sırası ile bir tanesinin yerini gösterme, yıldırım ışığı ve istediğimiz birini bulma yardımlarını kullanabiliriz. Puan topladıkça artı işaretlerinden yeni yardım hakları alınabiliyor. Oyunun bölümlerinde farklı özelliklerde yer alıyor. Objelerin ikiye ayrılmış olarak saklanması, aranacak objenin şeklini gösterme, aynısından iki tane bulma ve karanlıkta arama gibi. Bölüm aralarında ise yapboz ve eşini bulma gibi oyunlar yer alıyor. Güzel ve yeni bir nesne bulmaca oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Fairy Pond

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar