güzel
yeni
Hazel Bebek Banyo Temizliği

Hazel Bebek Banyo Temizliği

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Banyo Temizliği oyunu. Hazel banyo ve tuvalet hijyeni için temizlik yapıyor. Annesi ile birlikte çalışarak banyoyu temizliyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyuna başlıyoruz. Oyunda Hazel Bebeğe yardım edeceğiz. Bizden istediği eşyaları alıp getiriyoruz. İstenilen eşyalar resimler ve ok işaretleri ile gösteriliyor. Nereye koyacağımızı da yine bu ok işaretleri ile buluyoruz. Bazen Hazel ve yanındaki insanların yerini değiştirmemiz veya bir aracı çalıştırmamızda isteniyor. Hazel Bebek oyunumuz bölümlerden oluşuyor. Her bölümü geçmek için üst kısımda gösterilen süre dolmadan Hazel'in yapması gereken tüm işlerini bitirmeliyiz.

Hazel Bebek bu oyunumuzda banyo temizliği yapacak. Banyo yapmak isteyen Hazel, odaya girdiğinde etrafa dağılmış eşya ve çöplerle karşılaşıyor. Banyodan önce odayı temizlemeye karar veriyor ve banyoyu temizliyor. Önce etrafa dağılmış eşya ve çöpleri topluyor. Banyo hijyeni için sırası ile hertarafı temizleyecek. Lavabonun yanında duran eşyalarıda kutularına yerleştiriyor. Temizliğe biraz ara verip lavaboda yüzünü yıkıyor. Tam bu sırada lavabo tıkanıyor. Hemen annesini yardıma çağıracak. Annesi kirlenen ve tıkanan lavaboyu temizliyor. Bir süre sonra Hazel'in karnı ağrımaya başlıyor. Tuvalete gittiğinde klozetin hiç hijyenik olmadığını görüyor. Hazel Bebek hemen sifonu çekip suyla temizliyor. Elinide lavaboda sabunla iyice yıkayıp temiz havlu ile kuruluyor. Odanın hijyenik olması içinde havaya biraz temizleyici su sıkacak. Klozete tekrar bakan Hazel yine hijyen olmadığını ve mikrop barındırdığını düşünüyor ve annesini çağırıyor. Annesi klozete temizleyici su dökecek ve virüslerden arındıracak. Böylece banyoyu temizleyen Hazel için sıra kendini temizlemeye geliyor. Hazel'in hijyenik banyosu hazır. Banyoyu suyla dolduruyor ve banyo yapıyor. Banyodan sonra da tırnaklarını kesiyor ve iyice temizleniyor. Son olarakta banyo yaparken etrafa dağılan eşyaları toplayıp banyoyu temizliyor.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Bathroom Hygiene

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar