güzel
yeni
Hazel Bebek Okul Gezisi

Hazel Bebek Okul Gezisi

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Okul Gezisi oyunu. Hazel sınıf arkadaşları ile birlikte su parkına pikniğe gidiyor. Su parkında oynayıp piknik yapıyorlar.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyuna başlıyoruz. Hazel Bebeğe yardım ettiğimiz oyunda çeşitli görevler yapacağız. Hazel bizden bazı eşyalar isteyecek. Bizde odadan eşyayı bulup getireceğiz. İstenilen eşyalar resim ve ok işaretleri ile gösteriliyor. Arasıra da eşyayı Hazel'e getirmek yerine başka bir yere koymamızda istenecektir. Ayrıca insanların yerini değiştirmek, araçları çalıştırmak, saç yıkama, ağlayan Hazel'i güldürme gibi görevlerimizde oluyor. Oyunumuz süreli ve bölümlü. Üst tarafta geriye doğru işleyen bir saat var. Buradaki süre dolmadan Hazel yapacakları işleri bitirdiğinde yeni bölüme geçiliyor.

Hazel Bebek ve arkadaşları okul gezisine gidiyor. Arkadaşı Hazel'e telefon açarak geziye gideceklerini haber veriyor. Bunu duyan Hazel hemen hazırlıklarına başlıyor. Piknik çantasını hazırlıyor. İçerisine yolculukta ve piknik sırasında ihtiyacı olan eşyalarını koyacak. Geziye otobüsle gidecekler. Piknik yapacakları yer güzel bir su parkı. Burada arkadaşları ile oyun oynayıp güzel vakit geçirecekler.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Preschool Picnic

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar