güzel
yeni
Kafa Futbolu 2

Kafa Futbolu 2

Tuşlar:

1 kişilik: hareket: yön tuşları, şut: boşluk tuşu, 2 kişilik: 1. oyuncu: yön tuşları, şut: p, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, şut: boşluk tuşu
Kafa Futbolu 2 oyunu oyna. Futbolcu kafalar İngiltere Ligi Şampiyonası için sahadalar. 1 ve İki kişilik kafa topu maçı yap ve lig kupasını al.

Nasıl Oynanır;

İki kişilik ve tek kişilik oynama seçenekleri bulunuyor. Tek kişi bilgisayara karşı oynamak için new game butonuna basıyoruz. Listeden İngiltere futbol ligi takımlarından birinin golcüsünü seçelim. Ardından sağ alt köşedeki ok yazılı butondan devam ediyoruz. Hangi takımla oynayacağımız gösterilecek; play butonuna tıkladığımızda maç başlıyor. Maçlar 60 saniye üzerinden oynanıyor. Havadaki özellik kutularını vurup rakip oyuncuya üstünlük sağlayabiliyoruz. Rakibi dondurma, topu büyütme gibi özellikler bulunuyor. Maç tamamlandığında bir sonraki yeni maça geçiliyor. Kazanılan her maç puan hanemize 3 puan ekliyor. Amacımız İngiltere Ligi şampiyonu olmak ve kupayı almak. Oyunu iki kişilik oynamak için ise ana menüden 2 player yazan butona bassacağız. Açılan sayfada futbolcu kafalar seçimi, saha seçimi, süre seçenekleri ve kalenin büyüklüğünü ayarladıktan sonra play butonundan maça başlıyoruz. Süre seçeneklerinde; timed 60 saniye sonra maç biter, first to seven ilk 7 gol atan kazanır, golden gun seçeneği ise golü atanın kazandığı oyun. Kafa Futbolu 2 oyununda iki kişilik komik ve güzel bir spor oyunu sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Super Sport Heads Football

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar