güzel
yeni
Kafa Futbolu 4

Kafa Futbolu 4

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket: yön tuşları veya ı,j,k,l, şut: boşluk tuşu veya aşağı hareket tuşu yada ctrl, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, şut: shift veya aşağı hareket tuşu
Kafa Futbolu 4 oyunu oyna. 2 kişilik veya tek kişi oynanabilen bire bir maç oyunu. Koca kafalar ile topu fırlat ve karşı kaleye gol at.

Nasıl Oynanır;

Ana sayfada tek kişi veya 2 kişilik için seçim yapılacak. 2 kişi oynamak için iki futbolcu resmine tıklıyoruz. Sonra oyuncu seçilen sayfa açılacak. Oyunda puan kazandıkça bu tür seçimleri alabileceğiz. Sağ alt köşedeki ok işaretinden maça başlıyoruz. Koca kafalar karşılıklı olarak maç yapıyorlar. Bire bir çift kale maç şeklinde oynanıyor. Yukardaki süre 90 olduğunda maç bitecek. Kalemizi koruyup topu karşıya gönderiyoruz. Top ile havadaki özellikleri vurduğumuzda bazı özellikler kazanarak rakip oyuncuyu durdurabiliriz. En güzel 2 kişilik futbol oyunlarından bir tanesi sizi bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Puppet Soccer Champs 2015

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar