güzel
yeni
Kaybolan Eşyalar

Kaybolan Eşyalar

Tuşlar:

fare
Kaybolan Eşyalar oyunu oyna. Eski eşyalar evde kayboldu. Bu kayıp eşyalar nerede acaba! Evde kaybolan eşyayı ara ve bul. Güzel bir nesne bulma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Öncelikle yüklemenin tamamlanmasını bekliyoruz. Ana sayfa açıldığında new game yazısına tıklayalım. Daha sonra alt kısımda çıkan yazıyı continue butonundan kapatıyoruz. Ok işareti ile bize çemberi tıklamamız gerektiği gösteriliyor. Çemberi tıklayıp bir süre bekliyoruz. Sonra alt kısımda çıkan earn money yazılı butona basacağız. En son olarak ta bilgilendirme kutusunu continue yazısından kapattığımızda kayıp eşya bulma oyunu başlıyor.

Güzel ama dağınık bir ev ve doğal olarak sürekli kaybolan eşyalar! Bu evde kaybolmuş eşyaları arayıp bulacağız. Kayıp eşyalar resimli olarak alt tarafta gösterilecek. Herbiri resimde bir yerde saklanmış. Bazılarını bulması kolay, bazıları ise oldukça zor bulunuyor. Eşyaların renkleri ve boyutları resimdeki ile aynı değil! Buda bulunmasını daha güç hale getirebiliyor. Eşyayı bulamadığımızda oyunun çözümü için yardım almayı kullanabiliriz. Sağ alt köşede üzerinde hint yazılı buton bulunuyor. Burası turuncu renkle dolduğunda üzerine tıkladığımızda gizli eşyalardan bir tanesinin yeri bize gösterilir. Bölümlü ve güzel bir evde kaybolan eşyayı bulmaca oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Moving in Together

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar