güzel
yeni
Mavi İsyan

Mavi İsyan

Tuşlar:

hareket: mavi kürenin üzerinde fare sol tuşuna basılı tutarak yönlendirme, hızlanma: boşluk tuşu, enerji kalkanı: mavi kürenin üzerinde fare sol tuşuna basma
Mavi İsyan oyunu oyna. Kırmızı enerji hakimiyeti altındaki kutu dünyasında mavi isyan çıkıyor. Kürelerin öncüsü özgürlüğe giden yolda mavi bir ihtilal başlatacak. Korumalı yolu geç.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basalım. Menüden start game butonuna bastığımızda oyun yardımı gösterilecek. Continue yazılarından devam ederek oyunu başlatıyoruz. Mavi kürenin üzerine fare sol tuşu ile basılı tutalım. Karşımızdaki pembe girdap noktasına giden bir yol çizdiğimizde mavi küre yolu takip edecek. Girdaba girdiğinde bölümü geçiyoruz. Sonraki bölümler mavi ve kırmızı güçlerin savaşlarına sahne olacak. Muhafız kutular, kırmızı enerji duvarları ve bize ateş eden kuleler var. Bizim yanımızda ise bunlara karşı savaşacak küreler yer alıyor. Küreleri önce esir tutuldukları yerden kurtarıyoruz. Onları yanımıza alarak kırmızı bölgeyi ele geçireceğiz. Duvarlardaki enerji kutularının yanına geldiğimizde ateş ederek burayı mavi güce dönüştürüyoruz. Bu şekilde adın adım ilerleyip çıkış noktamız olan girdaba ulaşacağız.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Blipzkrieg

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar