güzel
yeni
Klasik Minecraft
Klasik Minecraft
Klasik Minecraft
Klasik Minecraft
Karpuz Yolu
Karpuz Yolu
Bulmaca Kulesi
Bulmaca Kulesi
Bulmaca Kulesi
Bulmaca Kulesi
Zorlu Motor Parkuru
Zorlu Motor Parkuru
Tuzaklı Zindan
Tuzaklı Zindan
Ninja Yer Çekimi Koşusu
Ninja Yer Çekimi Koşusu

Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Dünyanın Sonu 3

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, ateş: a, zıplama: s, silah değişikliği: q, yemek yeme: e, mermi doldurma: r, kapı ve düğmeler: boşluk tuşu, durdurma: p

Açıklama;

Dünyanın Sonu 3 oyunu oyna. Uzaylı istilası ilerleyişi durdu, insanlar evini savunuyor. Direniş örgütü uzaylılarla yaptığı savaşı kazanmak üzere.

Nasıl Oynanır;

"Play" butonuna tıklıyoruz. Tanıtımı boşluk tuşu ile geçebiliriz. Ana sayfadan "start new game" butonunu seçiyoruz. Oyuncu seçimi yapılan sayfada "done" yazısına basalım. Bu kısımdan sonra boşluk tuşu ile oyunu başlatıyoruz. Uzaylıların istila ettiği dünyada mucadele en ateşli şekilde sürüyor. Uzaylılar ve insanlar yeni taktikler geliştirerek savaşıyor. Uzaylılar insanları kaçırmaya başladı. Amaçları onları insanlarla savaşında kullanmak. Direniş kaçırılan insanları kurtarıp uzaylıların bu planını bozmaya çalışıyor. Uzaylıların ana gemisinin yerini öğrenmeliyiz. eğer bunu yapabilirsek gemiyi yok edebiliriz. Böylece uzaylı istilasını sona erdirebilecek göreve çıkıyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Earth Taken 3
Yorumlar
ss
2019-11-08 18:03:46
cox gozel bir oyunh
ilahe
2019-03-05 10:45:58
çox gec açılır