güzel
yeni
Suçlu Kovalama
Suçlu Kovalama
Zor Savunma
Zor Savunma
Cesur Savaşçı
Cesur Savaşçı
Saklambaç
Saklambaç
Ben 10 Savaş
Ben 10 Savaş
Zombi Timi
Zombi Timi
Çatışma Alanı
Çatışma Alanı
Efsane Dövüşçü
Efsane Dövüşçü
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Reklam
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Eski Uçak

Tuşlar:

yönlendirme: fare(ok işaretini tutup gitmesi istenen yere koyma), hareket ettirme: boşluk tuşu ve fare ile sağ üst köşedeki ok işaretine tıklama, haritada gezme: w,a,s,d, yakınlaştırma: z,x veya fare orta tekerleği, başlangıç noktasına dönme: yön tuşları

Açıklama;

Eski Uçak oyunu oyna. Küçük pervaneli uçaklar ile dünya savaşına katıl. Uçağı sür ve savaş. ASkeri strateji ve savaş similasyon oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Bölüm listesinden 1907 yazılı butonu seçelim. Oyun alıştırma bölümü ile başlayacak. İlk olarak hangi tuşlarla nasıl oynandığını öğreneceğiz. Ok işareti ile gösterilen yerlere tıklayalım. Açıklama yazısının olduğu kısımda ne yapmamız gerektiği söylenecek. Bu kısımda ok işareti çıkıyorsa önce buraya tıklıyoruz. Kontrol tuşlarını istenen şekilde kullandıktan sonra oyun başlıyor.

Avcı uçağımız ile dünya savaşına katılacağız. Küçük ve eski bir pervaneli savaş uçağı kullanıyoruz. Görevimiz düşman uçaklarını yok etmek. Onlarla havada savaş yapacağız. Her hamlemizi sıra ile yapıyoruz. Uçağın gideceği rotayı belirleyip hareket ediyoruz. Bu şekilde uçağı sür ve düşmanları avla. Askeri taktik ve zekanı kullan. Uçak uçurma ve savaş similasyon oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Steambirds
Yorumlar