güzel
yeni
2 Kişilik XOX
2 Kişilik XOX
Tribar
Tribar
Ball Sort Puzzle
Ball Sort Puzzle
Hayvan Tetrisi
Hayvan Tetrisi
Seviyeli Labirent
Seviyeli Labirent
Parça Birleştirme
Parça Birleştirme
101 Okey
101 Okey
Zorlu Sinir Küpü
Zorlu Sinir Küpü
f
+ - 100%
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu
" title="Walkthrough" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen>

Uyuyan Kutu 5

Tuşlar:

kutu yapma:fare, kutu yok etme:ctrl ile birlikte fare

Açıklama;

Uyuyan Kutu 5 oyunu oyna. Uyuyan kutuyu uyandırmak için çeşitli yollar arıyoruz. Faremizle şekil çizip kutular yaparak yada durduğu yerden düşmesini sağlayıp kutuyu uyandırıyoruz.

Nasıl Oynanır;

Uyuyan kutuyu uyandırmak için çeşitli yollar arıyoruz. Faremizle kutular yapıp üstüne bırakarak yada durduğu yerden düşmesini sağlayıp kutuyu uyandırıyoruz. her fırsatta uyuyan kutumuzu uyanık tutmak için bölümler ilerledikçe farklı yollar bulmalıyız. Oyunda çizgili alan içerisinde çizdiğimiz şekil kutuya dönüşerek yere düşüyor. Sol üst köşedeki 1 tuşunu tıkladığımızda serbest şekil çizebiliyoruz. 2 tuşu düz çizgiler çizmemizi sağlıyor, 3 tuşu ile de daireler çizebiliyoruz. Uykucu kutuyu uyandırmak için kutularla vurmak yetmiyor, yerinden hareket ettirip düşürmeliyiz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Wake up the Box 5
Yorumlar