güzel
yeni
Sarı Damlalar

Sarı Damlalar

Tuşlar:

fare
Sarı Damlalar oyunu oyna. Birbirinden ayrı düşmüş sarı damlalar yan yana gelmek için yardım istiyorlar. Sevimli yapışkan jöleler yardımımıza çok sevinecekler.

Nasıl Oynanır;

En alt kısımdaki proceed yazısına tıklayalım. Bölüm listesi gelecek. Oyunda 50 bölüm bulunuyor. İlk bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. başlangıç bölümlerinde siyah topları fırlatıp sarı damlaları iterek hareket ettireceğiz. Damlaları bu şekilde bir araya getirmeliyiz. Yanyana gelen damlalar birleşecek. Bölümler ilerledikçe farklı toplar fırlatıyoruz. Oyun alanındaki küçük baloncukları vurduğumuzda yeni toplar alıyoruz. Bunu kullanmak için alt menünün sol tarafında çıkacak simgesini tıklayacağız. Bombalı ve yapışkan özellikli toplar oyunu daha eğlenceli ve renkli hale getirecek. Oyunda çeşitli bulmacalı bölümler mevcut. Bölümü geçmekte zorlanırsak sol alt kısımda çözümlü yardım bulunuyor. Lamba resmini tıklayıp bölümün nasıl geçildiğini izleyelim ve aynısını yaparak geçelim.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Blob Thrower

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar