güzel
yeni
Sarı Damlalar 2

Sarı Damlalar 2

Tuşlar:

fare
Sarı Damlalar 2 oyunu. Yapışkan jöle balonları top atışları ile hedef alıp vurarak yan yana getir ve jöle suratları birleştir.

Nasıl Oynanır;

İlk olarak play game butonuna basıyoruz. Bölüm listesi açılıyor. İlk sıradaki bölümü seçtiğimizde oyun başlıyor. Sarı damlaları bir araya getirmeliyiz. Jöle damlalarını vurarak hareket ettirecek bir topumuz var. Top ile hedef alıp damlaları birleştireceğiz. Bunun için mor topları fırlatıyoruz. İstediğimiz kadar mor top atabiliriz. Damlaları daha hızlı hareket ettirmek için arka arkaya atışlar yapacağız. Mor toplar birkaç saniye geçtikten sonra patlayıp kayboluyorlar. Faremizi top fırlatıcısına yaklaştırdığımızda yavaş, uzaklaştırdığımızda daha hızlı atışlar yapılıyor. Bölümler ilerledikçe engeller ve çeşitli düzenekler çıkacak. Bunları da mor toplarla hareket ettirerek kullanacağız. Bazı bölümlerde zekamızı da iyi kullanarak çözümler üretmeliyiz. Çok sayıda sarı damla olduğunda hepsini de bir araya getirerek tek bir damla elde edeceğiz. Mor topları fırlatıp ve sarı damlaları birleştiriyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Jelly Cannon

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar